loading

خدمات

طراحی برنامه تمرینی

طراحی برنامه تمرینی بانوان

نیازی به ارسال تصویر و یا مراجعه شما به مرکز مشاوره نیست و فقط با ارسال سایز، اطلاعات لازم برای پیدا کردن نقاط ضعف و قوت برای طراحی برنامه بدست خواهد امد.برنامه تمرین بانوان به هر دوصورت تمرین در خانه و باشگاه قابل طراحی میباشد.

طراحی برنامه افزایش سایز و حجم عضلانی

علم گسترده تمرینات بدنسازی تنها به 3 ست 10 تایی پرس سینه و روزی 10 تا سیب زمینی و تخم مرغ محدود نیست و راز شگفت انگیز رشد عضلات نیازمند برنامه دقیق و اصولی میباشد .

دوره های کات و کاهش درصد چربی بدن

پس از دوره افزایش حجم و سایز برای بهتر نمایش دادن عضلات شما ، نیاز به تفکیک عضلانی بهتر و کاهش درصد چربی بدن و به اصطلاح کات عمیق میباشد .

طراحی رژیم غذایی

طراحی رژیم غذایی آسان و موثر

دیگر دوران برنامه غذایی سیب زمینی و تخم مرغ به پایان رسیده،علم گسترده تغذیه ورزشی با تشریح خواص انواع و اقسام مواد غذایی و آشنایی با کاربرد اختصاصی آنها ما را بر آن میدارد تا با بکار گیری صحیح مواد مصرفی ، رشد و پیشرفت را برای شما به ارمغان آوریم.

طراحی رژیم غذایی کاهش وزن طبیعی آقایان

در کوتاه ترین زمان ممکن ، بدون بازگشت ، بدون عوارض و پیامد های جانبی ، بدون مصرف داروهای خطرناک و مکمل های ممنوعه

طراحی رژیم غذایی کاهش وزن طبیعی بانوان

بانوان زمانی که تصمیم به شروع رژیم برای لاغری میگیرند اگر از رژیم غیر اصولی و ناصحیح پیروی کنند ؛ بدون توجه به سیستم ایمنی بدنشان ، همراه با وزن، زیبایی صورت ، پوست ، سرزندگی و موی خود را نیز از دست میدهند .

طراحی برنامه مکمل های غذایی

طراحی برنامه مصرف مکمل های غذایی

در صورت تمایل مصرف مکمل های غذایی نوع و میزان مصرف آن با توجه به شرایط هر فرد محاسبه ، تنظیم و ارسال میگردد.

مقالات آموزشی

درمان افتادگی و شل شدگی پوست و دلایل بوجود آمدن آن از زبان آرمان کردبچه

که در اثر دوره های کاهش وزن غیر اصولی ویا زایمان و... ایجاد میشود؛بیشتر در نواحی شکم ، پشت بازو و ... رخ میدهد.شما باداشتن رژیم غذایی اصولی ، مصرف پروتئین بالا و همچنین میوه و سبزیجات فراوان ،طی زمانی کوتاه به پوستی شاداب و سرحال دست پیدا کنید.

درما ن ترک های پوستی و دلایل بوجود آمدن آن از زبان آرمان کردبچه

با رشد سریع در سنین بلوغ ، اختلالات ژنتیکی ، استفاده از استروئیدها ، حجیم شدن بیش از حد عضلات ، کاهش وزن سریع و بارداری پدیدار میشود.آب لیموترش، سیب زمینی و دانه های قهوه به رشد و بازسازی سلول های مرده و ساخت کلاژن تاثیر شگفت انگیزی دارد.

عوارض مصرف استروئید ها از زبان آرمان کردبچه

برهم خوردن تعادل هرمون های طبیعی بدن ، ریزش مو و طاسی مردانه ، فشار خون ، مشکلات پوستی ، مشکلات جنسی ، پرخاشگری ، کلفتی صدا ، آشفتگی و ژنیکوماستی سینه. سلامتی خود را به بازی نگیرید ...